Przeskocz do treści

Regulamin

REGULAMIN

AGROTURYSTYKI „ROWEROWA PRZYSTAŃ” MOROZÓWKA

Drodzy Państwo!

Pragniemy aby czas spędzony w naszej agroturystyce był dla Państwa chwilą odpoczynku od codziennego pośpiechu i obowiązków, a miła domowa atmosfera naszego starego domu była źródłem inspiracji i nowej pozytywnej energii dla wszystkich odwiedzających nas gości.

Sarnowo 01.06.2016.

 1. Każdy gość przebywający na terenie Agroturystyki „Rowerowa Przystań” Morozówka, dalej w skrócie RPM, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego odpoczynku. Zastosowanie ma tu zasada uprzejmości względem innych użytkowników.
 2. Każdy gość przebywający w RPM zobowiązuje się korzystać ze sprzętów należących do RPM takich jak: narzędzia serwisowe rowerów, wyposażenie altany i terenu siedliska w szczególności mebli ogrodowych, urządzeń wodnych, narzędzi ogrodowych, namiotów i innych dostępnych przedmiotów użytku codziennego z należytą dbałością i zgodnie z zasadami funkcjonowania tych przedmiotów. Wynoszenie w/w przedmiotów poza teren RPM wymaga zgody właścicieli RPM.
 3. Goście korzystający z urządzeń i mebli będących na wyposażeniu domu zobowiązani są do dochowania dbałości o zachowanie stanu tych urządzeń umożliwiającego ich funkcjonowanie na takim poziomie, w jakim go zastali. Wszelkie uszkodzenia zauważone przed, bądź w trakcie użytkowania prosimy niezwłocznie zgłaszać do obsługi.
 4. W całym obiekcie obowiązuje cisza nocna od godziny 23:00 do godziny 07:00. Wszelkie planowane przekroczenia lub skrócenia czasu trwania ciszy nocnej wymagają zgody właścicieli RPM.
 5. Dla gości nocujących w domu, parkowanie samochodów osobowych, będących ich środkiem transportu jest nieodpłatne. Parkowanie samochodów w miejscu wyznaczonym przez gospodarzy.
 6. Pomieszczenia znajdujące się wewnątrz domu, obory i stajni obejmuje całkowity zakaz palenia tytoniu. Rozniecanie ognia na terenie siedliska tylko w miejscach wyznaczonych po uzyskaniu zgody właścicieli RPM. Zgoda za każdym razem ma charakter jednorazowy.
 7. Popielniczki i palenie tytoniu tylko w wyznaczonych miejscach (taras, altana ogrodowa)
 8. Na terenie siedliska RPM pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci oraz ewentualne szkody, incydenty czy wypadki wyrządzone przez dzieci ponoszą ich rodzice lub opiekunowie.
 9. W kwestii zwierząt domowych mamy jednoznacznie entuzjastyczne podejście do obecności pupili. Prosimy jednak, żeby nie popadały one w konflikty ze zwierzętami rezydentami i żeby ich obecność nie znaczyły ślady mogące stanowić źródło zanieczyszczeń terenu.
 10. Opuszczanie pokoju w dniu wyjazdu do godziny 13:00, przedłużenie pobytu jest możliwe po wcześniejszym ustaleniu z gospodarzami.
 11. Prosimy o informację telefoniczną w przypadku późnego przyjazdu do pensjonatu (po godz. 22:00).
 12. Właściciele RPM, ich goście będący osobami prywatnymi, przebywającymi na terenie są również zobligowani do stosowania się do niniejszego regulaminu.
 13. Sprawy nieuregulowane w/w regulaminem będą przedmiotem rozpatrywania w trybie i wg przepisów obowiązującego w Polsce Prawa.

 

Informacje dodatkowe:

 

 1. Kuchnia zamykana jest w godzinach 21:00 – 7:00
 2. Godziny wydawania posiłków:

- Śniadania 8:00 – 9:30

- Obiady 13:00 – 14:30

- Kolacje 18:00 – 19:00

- Obiadokolacje – 18:00 – 19:30

Zmiany godzin posiłków muszą być uzgodnione dzień wcześniej.

 

 1. Apteczka podręczna z podstawowymi lekami i opatrunkami – u gospodarzy.

 

Powyższy regulamin został stworzony w celu zapewnienia maksimum komfortu, spokoju i bezpieczeństwa osób wypoczywających i przebywających na terenie RPM.

 

Zapraszamy serdecznie

Maja i Mikołaj Morozowie